Společenské šaty

Sháníte večerní společenské šaty, maturitní šaty, plesové šaty, šaty na promoci nebo třeba koktejlové šaty? Pokud ano, vyberte si z naší nabídky.

Půjčovna a prodej společenských šatů

Firemní večírek, divadelní představní nebo romantická večeře ve dvou. To všechno jsou situace, kdy využijete společenské šaty. Jste si jistá, že máte pro tyto slavnostní okamžiky dostatečný vybavený šatník? V naší nabídce jsou Vám k dispozici společenské šaty plně odpovídající současným módním trendům. Máme pro Vás připraveny společenské šaty pocházející z dílen celosvětově uznávaných návrhářů. Společenské šaty nejsou pouze oblečení pro zvláštní příležitosti. Jsou rovněž Vaši vizitkou a důkazem o Vaší jedinečnosti. Najděte si svůj styl a oblékněte si kvalitní společenské šaty, ve kterých Vás bude každý obdivovat.

Společenské šaty a plesové šaty

Každá žena by měla mít alespoň jedny společenské šaty ve svém šatníku. Pokud tedy nehledáte svatební šaty, ale spíše plesové šaty, společenské šaty nebo šaty do společnosti, případně maturitní šaty, pak pro Vás máme širokou nabídku modelů společenských šatů všech velikostí a barev. Naleznete u nás krátké plesové šaty, plesové šaty pro baculky, klasické plesové šaty i krásné zdobené plesové šaty.

Společenské šaty a plesové šaty skladem z naší nabídky je možno nezávazně vyzkoušet po telefonické dohodě. Velikost plesových šatů se tak dá upravit dle Vaší postavy.

Vyberte, co hledáte

  • Značka  • Styl


  • Střih
  • Barva

  • Luxusní

  • Určení