Správný pánský oblek na svatbu

Správný pánský oblek na svatbu

Svatba je jedním z nejvýznamnějších okamžiků mladého páru, a pro všechny pozvané jde o důležitou společenskou událost. Ženich by měl vypadat mužně, elegantně a jeho oblek by měl doplňovat nevěstiny šaty. Pánský oblek pro svědka by měl být elegantní, v žádném případě by však neměl působit luxusněji, než oblek ženicha. Vybrat správný svatební oblek není zas tak těžké. Bohužel však mnoho mužů, kteří běžně obleky nenosí, si s výběrem vhodného oděvu na svatbu nedokáže poradit. Zde je několik tipů, které vám výběr pánského obleku pro ženicha usnadní.

Oblek na míru nebo konfekce?

Záleží na tom, jaké jsou vaše finanční možnosti, a kolik chcete do svatebního obleku investovat. Zvažte také, zdali poté oblek využijete při běžném společenském životě, nebo v práci. Pokud pracujete v kanceláři na běžné pozici, není nošení luxusního obleku na míru příliš vhodné. Nechcete mít přece lepší oblek než váš šéf? Ceny obleků na míru začínají asi na 15 000 korunách, mohou ovšem být i výrazně vyšší.

Koupit nebo půjčit pánský oblek?

Ať už shání oblek na svatbu svědek či ženich, klasický oblek či smoking na večerní svatební party, jedná se o poměrně finančně náročnou záležitost. Pokud pro svatební oblek nebudete mít v běžném životě použití, je řešením půjčovna obleků, kde pořídíte za zlomek ceny luxusní oblek, který z vašeho velkého dne udělá nezapomenutelnou událost.