My jsme
Kleinod

Společnost Kleinod je partnerem s významným německým výrobcem pánských obleků Wilvorst a dalších úspěšných značek. Věříme, že veškerý úspěch tkví v kvalitě použitých materiálů a především ve spokojeném zákazníkovi. Už jen samotný štítek s nápisem „Vyrobeno v Německu“ mluví za vše.

Příběh značky

Společnost Kleinod navázala spolupráci s významným německým výrobcem pánských obleků Wilvorst. Obě společnosti sdílejí stejnou mentalitu. 

Na 250 metrech čtverečních vás čeká ráj kvalitních pánských společenských i business obleků od známých výrobců – Wilvorst, Atelier Torino, Prestige, Tziacco, Archetipo, White Bros… Nabídka také obsahuje nepřeberné množství doplňků (manžetové knoflíčky, ponožky, spodní prádlo, cylindry, hůlky, motýlky a kravaty, šle a mnoho dalšího).

Můžeme poskytnout modely téměř ve všech velikostech; od podměrných, standardních, zkrácených či prodloužených, až po nadměrné.

Silné partnerství s Wilvorst

Wilvorst je se svými 200 zaměstnanci největší firmou v Německu zabývající se výrobou pánského společenského oblečení. Velice dbají na to, aby oblečení touto firmou vyprodukované mohlo hrdě nosit nálepku „Vyrobeno v Německu“, a tak veškerý proces výroby včetně návrhu je realizovaný právě na území Německa.

Tato společnost byla založena už v roce 1916. Čas ale běží a móda s ním. Jak je tedy možné, že si tato firma stále drží svou úspěšnost na trhu s pánským společenským oblečením? Společnost Wilvorst sama na tuto otázku odpovídá, že za jejím úspěchem stojí především jasné firemní zásady a více než staleté zkušenosti v tomto odvětví. Dále se také snaží stále směřovat dopředu do budoucnosti, a proto neustále vzdělává své zaměstnance a učí je novým technologiím skrze různá školení a stáže po celém světe.

Udržení kvality

Samozřejmě, že by společnost mohla přesunout svou výrobu do rozvojových ekonomicky zaostalejších zemí, kde je lidská práce levnější a společnost by měla větší zisky. To je ale přesně to, co Wilvorst udělat nechce. Chce si držet své know-how a tradice na svém území. Chce mít veškeré dění ve firmě pod kontrolou a ve vlastních rukou. Právě to dělá Wilvorst tak úspěšnou a jedinečnou společností na trhu s pánskou módou.

Mezi společnostmi Kleinod a Wilvorst tedy vzniklo silné propojení a dobré partnerství založené především kvůli jednomu cíli, a to doručit Vám, zákazníkům, prémiové moderní pánské obleky z těch nejkvalitnějších materiálů. 

The difference between style
and fashion is quality.

— Giorgio Armani

Historie značky
kleinod.cz

Historie společnosti KLEINOD Gentleman store sahá až do roku 1994, kdy byla založena jako KLEINOD Svatební dům v Německém Erfurtu a vybudovala si za několik let status největšího specializovaného svatebního domu v celém Durynsku.

V roce 2006 expandovala do Prahy a vytvořila zde jeden z největších svatebních domů v České republice.

Po 10 letech v roce 2016 se KLEINOD SVATEBNÍ dům Praha přerodil v KLEINOD GENTLEMAN Store a nastala nová éra specializovaná pouze na pánskou módu (jak svatební, tak společenskou a business).

A se spoustou odhodlání, vášně a služeb KLEINOD Gentleman store pokračuje dál a působí již 14 rokem na českém trhu jako jednička v prodeji a půjčování pánských obleků.

Individuální zákaznický servis a splnění zvláštních požadavků zákazníků jsou
naše silné stránky a odlišují společnost Kleinod. Změny a úpravy vybraného
obleku probíhají přímo v salonu za podpory šikovné paní krejčové a
vyškoleného personálu. Také je možnost ušití obleků přímo na míru.

pngwing.com
NAVŠTIVTE NÁS

Přesvědčte se o našem výběru a navštivte nás v Praze na Vinohradech. Tým Kleinod Gentleman store se těší na vaši návštěvu.

Domluvte si předem schůzku v našem salónu s obleky. Zajistíte, že se vám budeme moci ihned věnovat.

KONTAKT

Kleinod
Anglická 510/13,
120 00 Praha-Vinohrady,
Česká republika

Telefon: +420 733 320 186
E-mail: kleinod@seznam.cz